Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bull Boss

    senior tag

    Sziasztok! :W Bizonyára már többen találkozhattatok egy fiatal lánnyal, aki különféle kitalált indokokkal próbál szélhámoskodni és kéregetni az utcán. (Pl szállásra, mert a barátnőit nem találja és nincs hol aludnia, vagy épp vonatjegyre, mert elhagyta a pénztárcáját.) Az emberek persze ösztönösen adnak neki pénzt, mert alapvetően jól van öltözve, és teljesen reálisnak tűnik a dolog amit mond. Első alkalommal kifizettem neki a teljes vonat költségét amit nyilván kitalált 1050Ft-ot. Aztán ismerőseim figyelmezettek, hogy a lány csaló szélhámos és több tízezret keres ezzel a dologgal, hogy hülyére vesz embereket. A napokban is találkoztam vele a doberdó környékén (de sokfelé járkál mindig máshol hogy ne bukjon le) és ismét jött a szokásos dumával. Persze elküldtem a búsba és vissza kellett fognom magam, hogy ne tegyek olyat amit nővel nem illik... Szeretném kérdezni, hogy tudtok valamit erről a lányról? Elérhetőség, név, Facebook stb természetesen privátban. Mindenképpen fel fogom jelenteni, mert amit csinál az komoly bűncselekmény még ha nem is tudja. Az ilyen emberek miatt van az, hogy nem kapnék 5Ft-ot sem ha valóban vészhelyzet lenne... Vélemény? :U

Új hozzászólás Aktív témák