Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adi mester

    tag

    válasz Zola007 #128866 üzenetére

    Pár tipp:
    Toyota Avensis, Yaris, Audi A3 / A4 változatai, Citroen Xsara Picasso, Opel Zafira

    1 misit tervezel elkölteni autóra, 600 - 800 között ezeket megkapod friss műszakival (az már másik történet, hogy mentek át, de akkor is csak a friss műszakit ! ), a többit érdemes az első pár hónapban előkerülő hibákra fordítani, ne fordítsd rá az egész összeget az autóra, legyen mihez nyúlni ha kell, mert használt autónál kell, kevés őrült van, aki eladás előtt az utolsó hibát is kijavítja egy autón.

    Szomszédéknál csak Avensis, Yaris, Hilux figyel.
    Bátyám alatt A3-as, csapatja is neki, de még nem volt nagyobb gondja.
    Citroen Xsara Picasso új kora óta egyik ismerősnél, akku, önindító, hátsó ajtó csere, meg rendszeres olajcsere.
    Opel Zafira jól összerakva, tágas belső tér és a csomagtartó is elfogadható, lehajtott ülésekkel mindenképp, pályázni ajánlott.

    Korábbi listádhoz pár szó:
    Peugeot 407 benzin / dízel
    - ajánlott lehet, 206 - 307-esek elpusztíthatatlanok

    Fiat Bravo 2007-től dízel
    - Punto / Brava / Bravo 2003-ig kuka, felette nem ismerem, de én nem vennék Fiat-ot

    Renault Laguna 3 2008-tól dízel
    - ajánlott lehet, de motorra, felfüggesztésre figyelni kell és örök élet

    Renault Megane 2 vagy 3 benzin / dízel
    - Megane 2-t láttam már megszorult motorral, el is bontottuk :DDD

    Opel Astra H dízel - úgy tudom, 2 literesek a legnagyobb motorok Astra H-nál, de lehet hogy én tévedek.

    Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

Új hozzászólás Aktív témák