Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz #05304832 #120167 üzenetére

    Régen azért más volt, most az utóbbi pár évben lett ilyen gány a cég

    2013 tavaszán(4hóba) vettem egy S2-es telefont, na arra még háznál javítós garancia volt, de tényleg
    Kétszer volt nálam a szerelő 11hónál akkor cserélt kijelzőt meg akkumulátort
    Majd garancia lejárta előtt két hónappal, jött szétszedte és rá tudtam beszélni hogy cseréljen mindent, egyedül az alaplapját nem cserélte, minden mást még a telefon házát is cserélte

    Utána változtattak rajta és csak a csúcs telefonokhoz járt helyszíni javítás, másra futár

    Na mára mi maradt hát a nagy nulla, ha elromlik a sz@r gyártmányuk még annyit se tesznek meg hogy küldenek érte futárt
    A paraszt menjen szívassa magát

    Amúgy most szépen elővettem a S2 telefont és azt használom, jól bírja a kicsike

    Egyetlen dolog van ami miatt nehéz lesz majd váltani más gyártóra az Amoled kijelző miatt, bár szerencsére egyre több gyártó látja be hogy az a jövő

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák