Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz deadtom #15561 üzenetére

    A magam részéről átlagos hype volt a játék fele, és ahogy régebben írtam, igazán csak a Keanus bejelentésnél ugrottam rá a cuccra. Aztán szépen alább is hagyott a lelkesedésem - de ez nálam természetes. Talán épp ezért (is) az első csúszást se éltem meg rosszul, felőlem simán megjelenhetett volna 2021 tavaszán vagy nyarán is, mert egyébként is annyi-de annyi jó cím van ezen kívül. Olyan mértékűre híztak a különböző appjaimon a játékok (Steam stb), hogy pl olyan remek (vagy annak tűnő) játékok, mint a Metro Exodus is, a mai napig pár órával csücsül rajta. És ez csak egy a sok közül, vannak rajtuk 2-3 éves játékok is (a Dead Space 2-őt is nemrég fejeztem be, és a 3. részt is csak a CP77 miatt hagytam félbe, de ott a Control, a Quantum Break, a Prey, a Dishonored 2, az Evil Withinek, a FC New Dawn, vagy a Borderlands 3 kiegészítői). Egyszerűen annyira sok játék jelenik meg, és a legtöbb egyre hosszabb játékidővel, hogy nem érem be magam.

    Ja de amúgy még valami: ezer éve nem vettem dobozos kiadást, de ez minden fillért megért!! Szépen megfér a nagy klasszikus mellett - ami cím külön vicces jelen esetben. A Diablo 3 megjelenését is hatalmas botrány követte :D (sajnos minden más dobozomat kihajítottam sok éve ágyipoloska háború miatt...)

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák