Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz Maelephant #21065 üzenetére

    Észrevettem mindent amit leírtál. Nem akarom relativizálni putyin hatalmi politikáját.Tisztában vagyok vele, de az usa akkor is többet háborúzott és avatkozott be más ország belügyeibe a 2. vh óta mint bármelyik másik ország a világon.Amiket leírtam azok tények.A számok nem hazudnak.Semmivel sem kisebbek az usa által elkövetett bűnök mint az oroszoké, sőt!Annyi különbség van csak, hogy az usa saját polgárai ellen nem követ el repressziót, megtorlásokat és nyílt terrort, míg az 20. századi orosz trörténelem bővelkedik ebben.Ellenben a világ más országaiban az usa számtalan népírtó diktatúrát segített vagy tartott hatalomba az érdekei szerint. Fennállása óta szinte folyamatosan háborúban áll más országokkal. Mindenesetre kár ezen vitázni hisz én magam nem tudom mi vagy kik állnak a hacker támadás mögött de kétlem hogy ilyen pitiáner dologgal akarnák destabilizálni az oroszok lengyelországot. Ennél sokkal jobb módszerek is vannak, mint a cyberpunk alkotóinak meghekkelése.Ez egy nagyon pitiáner dolog, ilyennel nem hiszem hogy titkosszolgálatok foglalkoznának. Ezer más dologgal sokkal nagyobb kárt tudnak okozni, főleg hogy a cd projekt egy magáncég a lengyel államot semmilyen kár nem éri, semmilyen formában.

Új hozzászólás Aktív témák