Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brenor

    aktív tag

    Tegnap vettem meg ps4 pro-ra, és szerintem egyáltalán nem olyan csúnya és bugos, ahogy többen beállítják. Igaz még az elején tartok kb. ott ahol találkoztam dexel és a maeltstrom bandával fogok találkozni. Egy buggal találkoztam eddig a vr-os tutorialban bebugolt a küldetés progress, de egy checkpoint restart megoldotta ezt. Én örülök annak, hogy kiadták nem csúsztatták tovább, a patchek úgy is javítani fogják, a CDPR nem egy Ubisoft vagy EA, de még a Blizzardot is ide sorolnám, akik szarnak a játékosokra, csak a pénz számít nekik. Most jelenleg bugos, nem a legszebb, de ez van legalább kiadták, később biztos jobb lesz.

    Emlékszem anno a gta4 pc-re borzalmasan volt leoptimalizálva, az árnyék ritka ronda volt, jött két patch és sokkal szebb lett az árnyék, jobban is futott. Lehet itt is ez lesz. Egyébként a film grain, motion blur kikapcsolása után nekem szebb lett a játék, plusz V fog kapni egy szem implátumot, ami egy picit fog dobni a látványon. Csak annyit tudok mondani, hogy türelem jó lesz ez!

Új hozzászólás Aktív témák