Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zichie

    senior tag

    válasz default. #5798 üzenetére

    "De ezen kívül, hogyan lehet mégis heti $10-20-t keresni, ha van 1 ETH-m?"

    Korábban kereskedtem, de azt nem nevezném daytrade-nek. A lényeg, hogy én mindig abban a kriptopénzben néztem a profitot, amivel kereskedtem. Ha van 1 ETH-d, akkor nem $10-20 profitot tűzz ki, hanem pl. azt, hogy legyen heti 0,002-0,004 ETH körüli profitod.

    Nekem volt egy stratégiám, ami tavaly még működött a Krakenen, de átköltöztem a Binance-re ahol már nem működik. A Krakenen volt (van) egy coin pár, az MLN/BTC, ezzel kereskedtem és a BTC mennyiségemet meg is dupláztam vele. Sajnos ez a trükk már a Krakenen sem működik. A lényege az volt, hogy betettem mindig limites vételt az aktuális ár alatt 6-8-10%-al pont egy nagyobb összegű limites vétel elé, majd napjában többször ránéztem és figyeltem, hogy változik-e az ár. Ha változott, akkor töröltem az order-t, majd újra 6-8-10%-al az ár alatt létrehoztam közvetlen egy nagyobb összeg előtt. Átlagban úgy másfél hetente egyszer befúrt az ár és azonnal vissza is ment, ilyenkor elsült az order, azaz 6-8-10%-al alacsonyabb áron vettem, majd percekkel (volt, hogy másodpercekkel) később vissza is ment az ár, így elérte az eladási limitemet, azaz amit 6-8-10%-al olcsóbban megvettem, az percekkel (másodpercekkel) később el is adódott. Így egy limites oda-vissza váltással volt 6-8-10% profit, ami úgy átlagban másfél hetente egyszer jött is. Átlag alatt azt értem, hogy volt, amikor egy hónapot kellett várni, de volt, hogy egy héten két-három ilyen is volt. Bukni szinte semmit nem buktam, bár volt, hogy bezuhant az ár több, mint 10%-ot és nem ment vissza, na ilyenkor buktam pár százalékot, de ez nagyon ritka volt. Ez egy idei működött is, de azt vettem észre, hogy egyre ritkábban jön a befúrás és a Kraken kezd haldoklani, használhatatlan lenni, így otthagytam őket és átjöttem a Binance-re, ahol nemhogy átlagban másfél hetente van ilyen befúrás, hanem kb. fél év alatt egy ilyen esetet sikerült kifognom, amivel tudtam növelni a BTC mennyiségem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák