Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • troland26

    őstag

    Szia !

    Én kb 15 éve vagyok chron beteg . Tavaly előtt műtöttek előtte sokat nyomtam az ágyat , ha pl valami olyasmit ettem ami nehezen emészthető volt . Igyekeztem odafigyelni , de időnként be becsúszott valami diéta hiba . Olyankor néhány napig nyomtam az ágyat és lázas voltam , meg fájdalmaim voltak . Vagy volt , hogy csak idegeskedés miatt , időjárás miatt volt ugyanaz a tünet . Nekem a vastag és a vékonybél találkozásánál volt szűkület amiből tályog lett . Gondolom ott nem tudott átmenni a nehezen emészthető étel . Sokat szenvedtem próbáltam én is elkerülni a műtétet ..féltem . Aztán mivel muszáj lett végül tavalyelőtt ősszel megműtöttek . Kb 15 cm távolítottak el október végén . Tavaly januárban visszamentem dolgozni és azóta az égvilágon semmi panaszom nincs . Bármit megeszek semmi gond , de tényleg bármit . Azóta nincs láz , fájdalom , vérképem szinte tökéletes . 1 tasak Pentasa esténként azt annyi . Van , hogy elfelejtem bevenni , de nem okozott problémát . Előtte sok mindent szedtem én is immunrant , medrolt etc etc . Ha tudtam volna , előbb feküdtem volna kés alá . Ezzel csak azt akarom mondani , hogy persze amíg csak lehet az ember el akarja kerülni a beavatkozást , de nekem tényleg olyan jól sikerült , hogy azóta semmi bajom . Remélem jó sokáig így is marad ....

Új hozzászólás Aktív témák