Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacccca87

    addikt

    válasz Brandynew #76836 üzenetére

    Engedd el, mi csak fanboyok vagyunk nem voltunk ott nem láttuk, nem is játszunk a játékkal :DDD Mivel velük megtörtént és rendszeresen megtörténik (autópályán mindenki szembe jön hasonlat ugrik be hirtelen) így csak az lehet hogy a játék a sz@r használhatatlan bughalom. Mindenki aki mást tapasztal/állít az fanboy :K

    Régen még anno (talán igaz se volt olyan régen) én is sokszor mindenre fogtam hogy miért nem megy, aztán kicsit elkezdtem gondolkodni a szituációkon a helyzeteken a körülményeken és rájöttem hogy 90%-ban hibás indokokat jelöltem meg.
    Amióta ezen a rossz szokáson felülkerekedtem sokkal jobban élvezem a játékot és még így 40 felé közeledve is képes vagyok a teljesítményemen fokozatosan javítani.
    A titok nyitja a gyors alkalmazkodási képesség és hogy ne kezdjek el rögtön bűnbakot keresni magam helyett ( jó van kivétel az AFK-zó idióták meg a semmire sem használható bizonyos nemzetiségű játékosok de tenni nem tudsz ellene, annyit meg nem ér hogy agyvérzést kapj miattuk) inkább megoldáson gondolkozzak.

    #bepken:
    Szerintem ha lesz is csak okt 30-tól lesz valami, sose volt hosszú event a CSGO-ba se ( húsvét, csgo szülinap, karácsony ha jól emlékszem ezek voltak általában 1 max 4 hétre berakva.) Viszont most inkább dolgozzanak a bugokon, pályákon, dedikált server oldalon ( custom mappok és modok anélkül hogy VAC-ot ki kellene kapcsolni)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák