Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz ch003067 #2232 üzenetére

    Nekem akkor szokott elszállni ha már a sokadik szerverre megyek fel és nem lépek ki az előzőről. Olyankor 8-10 fps. Felvettem egy iPhonenal (csak a minőség végett) és el fogom küldeni a valvénak. Ha kilépek és visza akkor megint 150-200 fps de ez egy vicc. Valami memóriakezelési probléma elvileg. A support első levélben azt válaszolta rakjam fel a legfrissebb drivert, ellenőrizzem a netkapcsolatot és a gépet hogy nincs e vírus. Na persze. Minden jó csak a CS szar. A második válaszban a discussion fórumba küldtek hogy hátha ott találok választ. Ez a nesze semmi fogd meg jól. A pénzt meg köszönjük szépen :D A gyökér és gagyi skinek helyett ezzel foglalkoznának. Persze azért vagyok ideges mert most kezdtem gózni megint, mióta van USP és M4A1. Előtte nem tetszett annyira. Csalódtam bennük mert az egyik legjobb cégnek ismertem meg őket. EZ a support egy nagy nulla. A sokat fikázott EA 100x jobb supportot ad, bár nyilván nem egy szintű a két cég... Marad a várakozás (De mire? Egy hónap eltelt és még mindig ugyanott tartunk) és a fórumon sírás.

    A legjobb hogy nem gépfüggő a dolog. Neked aztán van vasad és mégis szarakszik.
    Elnézést ha valakit zavar az ömlengés de csalódottak vagyunk sokan!

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák