Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aakos

    csendes tag

    válasz Riccsiz_h #44619 üzenetére

    Magam részéről nem érdekel, hogy csalsz-e vagy sem, de szerintem két butaságot csináltál, az egyik, ez a kisebbik, hogy itt a fórumon érdeklődsz, de ez még belefér.
    A másik, a nagyobbik, hogy játék közben rákérdeztél a chat-en. Nem kell hozzá 2000 órát játszani, hogy bárki észre tudja venni, hogy a CSGO közösség az egyik legutálatosabb és legrosszindulatúbb mind közül:
    Ha elmakkolsz valakit -> csaló vagy,
    ha privát az account-od -> csaló vagy,
    ha shotgun-t használsz -> csaló vagy,
    ha mangás képed van -> csaló vagy,
    ha orosz vagy -> csaló vagy,
    ülve hugyozol -> csaló vagy,
    néger a nőd, csaló vagy...
    stb...

    Azaz logikailag következik hogy a "ti is átláttok a füstön?" kérdés beírása a chat-be -> csaló vagy

    Tehát ha biztos vagy benne, hogy sosem csaltál és nincs gépeden csalás, de valami bug miatt mégis ilyen élményed van. Ne teszteld le, hogy tényleg, vagy ha leteszteled, akkor ne lődd el füstön keresztül. Ne mondd el senkinek, vagy rögtön indítsd újra a játékot, vagy csinálj úgy mint egy noob, erre az egy meccsre. De ne mondd el senkinek.

    Most kapod majd itt a hideget és meleget, másrészről a játékon belül azzal, hogy rákérdeztél instant 9 jelentést intéztél magadnak.

    Ha valaki engem elmakkol füstön keresztül 1x, akkor nem jelentem, ha többször akkor igen.
    Fogadj meg egy tanácsot, 2x is gondold át mielőtt beírsz valamit valahova. És nem lesz para... :)

    (Egyébként meg kit érdekel, hogy bugos a játék? Mindenkinek szokott így vagy úgy bugolni, de csak akkor zavaró, ha rendszeressé válik, neked meg ugye újraindítás után nem jött elő)

    Ja és persze no offense, ha úgy jönne le, hogy kioktató lennék akkor bocsánat, tényleg csak tanács... :R

Új hozzászólás Aktív témák