Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz Andris837 #2735 üzenetére

    Ha jó egeret akarsz én a G400-as Logitechet ajánlom. Életem legjobb egere pedig volt már pár MS 1.1/1.1A/3.0/4.0, próbáltam előtte MX510-et (az nem tetszett anno, de lehet az üveg egérpad miatt).
    Szövet SteelSeries QCK van alatta M-es méretű. Nagyon ajánlott.
    Giannitól 7ért vettem az egeret, és kb 2.5-3 rongy volt a szövet pad. Nagyon jó cucc. 1 éve használom, soha semmilyen megakadás vagy egyéb nem volt vele. Az egérpad kb 2.5 éves de lehet 3 így lassan veszek egy ugyanilyet mert kicsit már foszlik a széle :D

    Ha olcsó jó egeret akarsz akkor MS 1.1 külföldről, de lehet 1 évesen elfossa magát a mikrokapcsoló, Omron-ra érdemes cserélni. Ha nyugodtan akarsz jó egeret akkor G400, sokan használjuk megelégedve. A4Tech 4D egerem is volt régen(golyós) de mocskosul cséztem vele, akkoriban(CS 1.3-1.5) top16 klánokban.
    Utána volt MS és egy A4Tech Swop80, de az utóbbi akkora fosrakás volt hogy soha többet A4Tech.
    A mostani makróhuszár egereiket már elvből sem próbálnám ki, olyan ellenérzéseket vált ki belőlem a stuff.

    Sok sikert a vásárláshoz, logoutomon van egy kis könnyed hangvételű egeres szösszenet, igaz csak visszaemlékezés :)

    Azért kíváncsi vagyok erre az updatere mert undorító hogy nem lehet játszani rendesen. Komolyan ezért fogok x év után visszamenni 1.6-ozni ha már csézni akarok :)

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák