Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mepet

    addikt

    válasz pr1mzejEE #23576 üzenetére

    Kb. 13 éve csézek, de azért meg tudtok lepni... Nekem pl. még csak 11 éves az accom. 1 van, nem több. Sosem csaltam. Nem is fogok. Sosem volt több accom, és nem is lesz, mert ezt a megoldást etikátlannak tartom.

    Nekem pl. 14.5 órám van egyelőre a GO-ban. Akkor már értem miért neveznek csalónak/smurfernek folyamatosan. Ha ismeretlenekkel játszom, gyakran ki is szavaznak a társaim, mert azt hiszik csalok. Pedig még csak Nova 3-ig jutottam.

    Gondolom az órákat itt is úgy méri, mint az 1.6-ban (abban is csak 1700 órát mutat a számlálóm pillanatnyilag). Ha folyamatosan fut a játék, akkor nő az órák száma, mindegy mennyit játszom.
    Én tudom, hogy az órák száma nem fontos, pl. nekem is sok-sok ezer órám lenne 1.6-ban, ha a steam kezdete óta számolná az időt. A korábbi verziókkal eltöltött sokezer órát sem mérte semmi, pedig a béta CS óta elég sok órával dicsekedhetnék... De minek? Azért, hogy a profilomra nézve tudják, hogy nem csalok? így is azt hiszik!?! :B

    Skill+mák. Ennyi kell ahhoz, hogy jó legyél. Nem skinek, nem smurfer másod/sokad-accok, nem a csalás, nem a kiskapu keresés...

    Nekem ez a véleményem, tudom, hogy a jelentős többségeteknek többet számít a rank, a skin meg ilyenek, mint maga a játék, de higyjétek el, vannak még keményvonalas játékosok, akik azért cséznek, mert szeretnek csézni, nem azért, hogy bárkinek bárhol bármivel dicsekedhessenek.

    Bocsi, ha megbántottam valakit, félre ne értsetek, nem zavar a legkevésbé sem, hogy mások szeretnek a skinekkel mókolni, sőt néha én is szoktam. Csak számomra ez egyszerűen sokkal kevésbé fontos, mint maga a játékélmény, amit pont az igazi smurferek és csalók vágnak haza. Így tartom magam ahhoz, hogy jogosan akadok ki, amikor csaláshoz és smurfeléshez adtok tippeket...

Új hozzászólás Aktív témák