Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz zoo8800 #10714 üzenetére

    Semmi se..Mindíg én vok a hülye úgy is.. :O Mikor a 96GT-t akartam cserélni, azt mondta mindenki, hogy 4830-as alázza, hát vettem (bár nem szerettem volna) Erre persze jött a szöveg, hogy csak hülye vagyok, a 4770-es best buy, azt kellett volna. Hát eladtam ezt, és megvettem...Persze felismerni semmi se ismerte fel, majd a catalyst 9.5..Jött, feltettem. Megy is, csak olyan furcsa dolgokat művel..Uolyan felbontás mellet (áés frekin) kikapcsolom, majd ha újra be, összeugrik a kép stb..Néha fura pöttyöket ad, mint egy pixelhiba, stb..
    (#10715) puttputt: Fagyások? Tuti lap? Igy kezdhet meghóni a mem is...(tedd a pl-t 1el magasabbra s nézd úgy) ATI meg..-most írtam

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

  • lipi67

    veterán

    válasz zoo8800 #10714 üzenetére

    Bocsi, nem láttam a kérdésed..- Elvan. Kb ez a max amit mondhatok róla. Hogy nem leszek ATI fan az tuti. :K
    puttputt: "Amennyiben jó lenne a rendszer, nyilván, ott sem kajabálna." -Nem mondod, hogy Te az elsők között voltál, akik berohantak és kp-ért megvették. Innentől..bármi megeshet.
    Nálam:) Ha 1 játék fura, s "nyíg" a törpém, Játsz mással! -Ennyi:)
    (tom-tom ez durva volt, de..igaz) Ma..Ma a WoW közben 2x csak úgy lazán ujraindult neki..
    Nem is izgat, ááááááá, amennyi beépülő szaros kütyü van benne..Nemto m miket telepítget rá, de..Lassan egy külön 160-as HDD kell a szaros WoW-jának...

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák