Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mobilizmo

    addikt

    válasz Tityahome #1673 üzenetére

    Nyitni kell, csak a gyárit tudod flashelni a gyári "Intel" flashtool-al. Azért kell a nyitott bootloader mert így tudod felrakni a twrp-t, amivel flashelheted a CM13-at. Én pont most kezdtem bele a hétvégén, de sajnos elakadtam. Twrp gond nélkül felment, de gond volt az mtp driverrel, mert win10 üresnek látta a Hi10 Pro belső tárhelyét, így nem tudtam felmásolni a flashelendő fájlokat. Android (nekem 5.1 volt fenn) sajnos nem indul el, amit nem értek mert csak a recovery-t módosítottam egyelőre. Most viszont már a recovery-t sem érem el, amit megint csak nem értek (bár tippem van), csak dnx fastboot mód érhető el. Próbáltam utána járni, ez valami csökkentet módú fastboot lehet. A fastboot devices-ra jó választ ad vissza, de gyakorlatilag semmi mást nem lehet vele csinálni. Úgy tűnik ez alatt csak a gyári flashtool-al lehet a gyári cuccokat felrakni. Elkezdtem letölteni, de tegnap akadozott a honlap elérés. Sok helyen írják, hogy az android flash-nél a flash-no-erase.json-t kell kiválasztani az Intel flashtool-ban, különben törli a windows partíciót, nekem viszont a letöltött firmware-ben csak flash.json van. Szóval erre még rá akarok kérdezni mielőtt folytatom, ha lehet nem szeretném a windows-t is újrarakni.

    Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Új hozzászólás Aktív témák