Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • válasz atesss #15806 üzenetére

    Ha eddig nem volt telefon akkor új előfizetőnek számítasz ebből a szempontból.

    Mindig rendelhető mini csomag, függetlenül az előfizetett alapcsomagtól/csomag ajánlattól.

    Valamilyen Cisco modemet adnak ha kérsz telefont is. FP10 és FP25 mellé elvileg Cisco EPX2203 vagy EPC2203 modemet adtak eddig de mivel most akciósan 3 hónapig FP50 lesz így most EPC3212 lesz ez, ezek sima modemek 2 telefon csatlakozóval.

    T-Home ad még EPC3925 HGW-ket a kábelnet-telefon-IPTV kombó mellé és elég sok rá panasz, a UPC csak elseje óta forgalmaz ilyet a lakosság előfizetőknek is.

    Nekem eddig 3 Cisco eszközöm volt:
    EPX2203: Gyakran szakadozott a net/újraindulgatott a modem, cserélték EPC2203-ra, sokaknak volt ilyen gondjuk vele, azt hiszem mostanság már nem adnak.
    EPC2203: Nem volt vele semmi bajom.
    EPC3212: ED3-as modem, gond eddig nem volt vele.

    Én már kértem ilyen EPC3925-öt, holnap hozzák, majd megírom mik vele a tapasztalataim.

    Leírás alapján van benne Bridge mód amivel igénybe lehet venni az előfizetésekhez jár több IP címet, ez azt jelenti, hogy ezzel a beállítással egy 4 WAN portos modemre lehet butítani a HGW-t.

    Mivel ez egy csomag ajánlat így neked ingyen lesz a HGW használata.

    Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Aktív témák