Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • miresz

    veterán

    válasz MrCsiT #12049 üzenetére

    Először is köszönöm válaszod! Amiket leírtál már mind megvolt. Bios default akkor is csinálja! Friss telepítésnél mikor még semmi programot nem tettem fel csak a drivert akkor is csinálta. Proci nem melegszik túl sem a vid kari monitorozva van folyamatosan,memteszt is megvolt már többször is de semmi hiba! Gondoltam,hogy a Vga hibás és kivettem és az integrált vga-val is csinálta! tehát Vga kilőve.Akkor alaplap! Gondoltam magamban úgy is cserélni akartam rendeltem új lapot+ memókat.Röhely de azzal is csinálta! Akkor más nincs marad az SSD vagy a táp vagy proci hibának.Vinyóra telepítettem win7-et,mit ad isten azzal is ugyanez!Ok akkor most megvan! Táp lesz a gond! Másik táp bele de akkor is ugyanaz! Procicsere asszony gépéből és akkor is maradt a hiba! Tehát tanácstalan vagyok! Olvasgattam neten,hogy Driver hiba lehet. 10.12 le 10.XX-egésszen a 9.8-ig végigpróbálva és mindegyikkel ugyan az! Akkor az x64-es win7 szar gondoltam x86 föl de ezzel is csinálja! Ez már hihetelen! Jelenleg x86 van fent 10.6-al és lekopogom működik eddíg! (2 Napja) De nem tudom még mindíg mi lehet a hiba oka! A blue screen wiewer szerint az előidéző ok az ati driver!

Új hozzászólás Aktív témák