Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz 2o1i #6710 üzenetére

    A legfacább hogy a win7 miután felteszi a saját video illesztőjét kimegy a netre és keres a kártyához megfelelőt és még csak véletlenül sincs ott egy qrva mégse gomb, leállíthatatlan, majd feltelepíti a kártyát egy olyan illesztővel amivel ha indítasz egy GPU-Z lefagy a gép :DDD fogtam kézzel frissítettem a drivert a CCC kitömörített mappájából kerestetve vele onnan frisset, azzal már jó GPU-Z írja hogy az, csak ugye CCC ettől még nincs, ráadásul az alapértelmezett contrast is olyan erős hogy semmit nem látni a filmekből valamikor el kéne vele pöcsölnöm, de annyira nincs türelmem hozzá, mindegy majd lehúzom a netről a gépet és úgy leirtom róla ezt a szutykot mégegyszer, a winfosos VGA driver-re meg csak felmegy a CCC újra, ha arra se akkor telepíthetem újra az egészet emiatt, annyira isteni. Ha meg nem szeded le előtte a régit és úgy teszed fel az újat akkor meg az a baj, ha leszeded az a baj, az összes tököm tele van, hogy nincs egy módszer ami mindig ugyanúgy működik és mindig belefut az ember ebbe a pöcsölésbe.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák