Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CaptainChaos

    tag

    Hali Mindenkinek!

    Lenne egy elég érdekes problémám.

    Mielőtt bármit mondok, itt a konfig is:

    Win XP-t Professional-t használok. Semmi sercive pack. Bár megvan a 2-es, de még nem volt időm rádobni.

    Alaplap: MSI 865GM3-LS (i865G, AGP8x, SATA, 5.1 Audio, USB2.0, s478, 2xDDR1)
    Proci: Pentium 4 3.0 ghz prescott 1M/800 FSB
    Táp: QTec big fan 400 W
    HDD: maxtor 200 GB 8M cache 7200 rpm
    ram: 2*512 ram 400 mzh. (az egyik PQI a másik CORSAIR)
    ODD : LG CD-RW, meg egy LG DVD olvasó
    és a lényeg:

    A hibás cumó neve:

    Saphire radeon x1600 pro 256mb.
    Felraktam a drivert. (előtte egy saphire radeon 9600XT volt a gépben.)
    feltűnően meleg a kártya GPU-ja. 60 fok alapon. tehát semmi 3D, csak az asztal.
    Elindítottam vele 1-2 játékot (Stalker, F.E.A.R.) , menni mentek a gammák , de max 20 perc után kifagytak. A STALKER egy kicsit korábban. 3-4 perc.

    És ami a fő érdekesség:

    a Need for Speed-eket el sem indítja!!!!
    Amint rákattintok a CARBON, vagy a PRO STREET ikonra, abban a pillanatban újraindul a gép, és azt írja ki reboot után, hogy a rendszer súlyos hiba után állt helyre.
    Most Próbálkozom néhány dologgal. Valami .Net Frame akármit szedtem le (másik fórumon írták, hogy az segíthet), meg a legújabb catalyst drivert.
    Régóta van ATI kártyám, ha lehet mondani inkább ATI-s vagyok, mint Nvidiás, de ilyen szopás még sose volt.
    Ja, és láttam rengeteg magyar és külföldi fórumon, hogy az x1600-as sorozat elég szar. Mármint hogy problémás.

    KÉRLEK SEGÍTSETEK, MER LEHETŐSÉGEM MÁR NINCS LECSERÉLNI EZT. ERRE IS ALIG TUDTAM ÖSSZEKAPARNI A ZSÉT.

    Előre is köszi a segítségeket.

    [ Szerkesztve ]

    70/403-03-54 Hívj, ha nem vagyok PH-n, és biznisz van JUSTICE FOR HUNGARY!!!! Szebb jövőt! Azért jó tengerparton lakni, mert csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék

Új hozzászólás Aktív témák