Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz h.adam.92 #13326 üzenetére

    Nem sikerült rájönnöm semmire. :) Az viszont felettébb érdekelne, hogy mi okozza ezt a hibát. Ez a hiba elég gyakori. Amikor Nekem volt ilyen, akkor sokat gúgliztam utána és 1értelmű, hogy a 5xxx szériával elég sok ilyen jelenségről számoltak be külföldi fórumokon is.

    UVD szinttel van összefüggésben. Mivel Neked is 58xx-ed van amikor kaptad a zöld képernyőt (talán még hibaüzit is kaptál az óra mellé - de az biztos, hogy eseménynaplóba írt vmit a Windows) akkor Flash alatt UVD üzemmódban volt a kártyád.

    Azt nem tudom, hogy miért fordul elő ez a bug stream flash-ekkel és miért nem egyéb flash-ekkel. (pl. YT) Nekem állandóan csak stream flash-ek alatt volt. YT alatt soha.

    Ill. részben megnyugodtam, hogy nem 69xx Radeon-od van. :)

    (VGA váltáskor így még esélyes a Radeon továbbra is :) - de megvárom hogyan is alakulnak majd az újabb Catak.

    btw: Van friss Flash player is!!!

    Az ilyen Radeon bug-ok; hibák miatt Nálam most nem egyértelmű, hogy 69xx-re váltok-é, vagy nV GTX 570-re (ha váltok 1általán!).

    Nem is annyira rájönni akartam Én vmire, csupán reméltem, hogy nem a 6-os szériával történt.

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák