Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Abu85 #12458 üzenetére

    Nem kétszer 10 perc... Néha szoktam on-line műsorokat nézni... Napi 30-60 percet megy a netes videó, és legalább 1-2 fagyásom van a 10.10-es driver óta heti szinten. :W Semmi más nem változott a gépen az égegyadta világon, és azóta ezt csinálja.
    És más is tapasztalt hasonlót. :F [link]
    Mert amíg csak az ablakos-visszaállítós móka volt nem zavart, de most fullscreen szoktam videózni, és baromi bosszantó, hogy nyithatok meg újra mindent, és amit esetleg nem mentettem, az kuka. :W :W :W
    De legalább lenne valami támpont, miért van... Ősrégi drivert, a 10.6-ot assze, amit korábban használtam, nem akarom felrakni, mert az Ati vonalon meg tud hülyülni, ha sokat váltok vissza. Komplett windóz reinstall-t is kihagynám, amíg nem biztos, hogy szükséges. Nagyon fura, hogy minden süti, csak ezek a hülye primitív videók ölik meg. :W

    Ami még eszembe jutott, hogy MSI afterburnert használok, 2.0-át, de csak a ventit szabályozza, és OSD-re írja az FPS, hőfok, és ventifordulat értékeket. Ezt azért nem tartom valószínű oknak, mert a 10.10-es driver előtt is használtam, és tök jól működtek a videók.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák