Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz SzlobiG #11005 üzenetére

    Na, ez ugye megint tele van HD4xxx frissítésekkel... :U Nem csoda, hogy jobbak a régi meghajtók a régi kártyákhoz. :((( Azért ki fogom próbálni.

    Abu85: Ugyan már, az új Overdrive modul tökéletes, és mindenki elégedett vele! :DDD :( (Nem kell lereagálni. ;) )
    Mit tudsz a HD6-os kártyák ATT támogatottságáról? Te biztosan hamarabb meg tudod nézni, mint én, megköszönném. :R (Már ha nem vagy rá allergiás. :U )

    totyax: Ez van, jó ideje nem teszik. A user majd vesz másik kártyát.

    Dictator^: Nincs mit tenni, az AMD nem foglalkozik azzal, hogy kis országunkban az emberek nem tudnak fél évente felső kategóriás VGA-t venni. Engem is a HD4870 szolgál ki bő két éve, a havi költsége már 2k alatt van, driverből meg régebbit kell használni. Ha ma is támogatott lenne a kártyád, hogyan kényszeríthetnének rá, hogy lecseréld? :F

    Weaver: Hát, részemről tényleg szétkaphatnák teljesen, hogy valóban individuális komponensek legyenek. :DDD Vagy a fullos verziót szedték szét? Mert ha az meg fullos, akkor valóban érthetetlen (emberi logikával), hogy miért szedik szét. Persze, mint a komponensenkénti letöltéseknél tapasztalható, az AMD-t nem az emberi logika vezeti. :)

    Colos1: Ott van a leírás a cikkben, ahonnan idézted.

    GabN73: Régebbi meghajtó.

    lsc: Jobb powerplay-hez én az ATT-t javasolnám, és akkor használhatóak az újabb meghajtók is gond nélkül, és nincs probléma, ha egy újabb játékhoz mondjuk 10.10-es driver kell. Nálam pl. 10.9 megy W7-en, mert sebességben 10.7-nél alig lassabb, 10.4-nél valamivel gyorsabb, és csak Mafia2-vel hibázott, de az amúgy sem jött be nekem (ráadásul nem volt újabb meghajtó). XP-n szigorúan 10.4 a max, v. 9.9 (last HD4xxx).

    Huh, hát a 10.10 HDMI driver valójában 10.9, lássuk még az érdekességeket...

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák