Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milbo

    aktív tag

    válasz Abu85 #10276 üzenetére

    Amikor megvettem a gépet, automatikusan települt valami régi driver. Ki sem tudtam lépni a telepítőből. A gyártó honlapjáról 09.12 dátummal van legfrissebb driver, lehet hogy ez volt az (8.672.3.0). Ezt a drivert letöröltem, Driver Cleaner-el tisztogattam. Felraktam a 10.5-öt, ami ment hibátlanul. Csináltam vele tuning tesztet is Az Afterburner segítségével. A CCC be lett állítva de utána nem foglalkoztam vele. Amikor kijött a 10.6 az is fel került. A Acer topic-ban kérdeztem , hogy lehet megnézni mennyi memóriát használ a kártya mert rá van írva a gépre hogy 2746MB HyperMemory. Válasz, nézzem meg a CCC-ben. Innen kezdődtek a bonyodalmak mert nem volt hajlandó megnyitni semmilyen alkalmazást, még a súgót sem. Mivel a 10.7 elérhető,fel akartam rakni. Nem sikerült a driver részét mert azt írta a telepítő hogy INF file nem található. A kicsomagolt könyvtárban benne volt és az 5650 ott volt mint támogatott kártya. Megint tisztogatás. 10.6 vissza, szintén nem találja az INF file-t. Letöltöttem a 10.5-öt annál sem találja. Ez volt a pont amikor kezdtem kicsit idegesedni. Megint tisztogatás. Gyártó honlapjáról ősrégi driver letöltve, érdekes módon ez megtalálta az INF-et. Eszközkezelőből frissítettem a driver-t a 10.6.ra majd a CCC-t is telepítettem. Jelenleg jól működik, a Mass Effect úgy megy mint korábban. Megnyugodtam. Lehet hogy én csináltam valamit rosszul. Ennyi telepítés, törlés, tisztogatás és restart a 4830-al egy év alatt van mint ezzel négy óra alatt.

    szerk: a gpuz jelenleg ezt írja: atiumdag 8.741.0.0 (Catalyst 10.6) Win7 64

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák