Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Linem #2116 üzenetére

    Én se tudtam nagyon játszani még a héten, le is lombozott a negyedére visszavett bp xp is, idő meg sok van a bp-ből is... lehet el vagyok kapatva, de nekem így nem adja, hogy semmi dupla nincs, sok volt a jóból, nálam azt sikerült elérniük, hogy elő se veszem a gémet, csak ha van valami. Az atomic meg teljesen semmilyen, nehezebb is, mint eddig volt, a gammon meg a tüzes gránát, plusz rakéta Hauson kábé el is rontja a fegyverharcot, killt lehet sokat szerezni, de ebből kevés a fegyó, lépten-nyomon szétkapja az embert valami robbanó izé vagy tökönharap a kutya, mert a cold blooded kb. semmit nem csinál. Sokkal jobb a cold warban a Nuketown. De már ott se maxoltam. Mire lehetne ez a tök jellegtelen Atomic, már x féle animált skines traceres egyedi fegyó lesz, kit fog érdekelni... túl sokáig tart egy fegyó, az eddigi ~1200 kill/fegyó eddig itt 1700 felett van a sok szint miatt, ahogy néztem, és ez csak egy használható jobbféle fegyó goldozása+csomó dupla fegyó xp. Vacak a spawn, sok kemper, pár map jobb, de van, hogy egész este nem dob egy jó kört amúgyse. Shipmenten meg a 147 killes dom köröm nemigen tudom úgyse megdönteni...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • Land

    veterán

    válasz Linem #2116 üzenetére

    A szívós részeket ki hogyan csinálja meg: pajzs, kés, utolsó 2 launcher.

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Új hozzászólás Aktív témák