Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BerserkGuts

    őstag

    válasz Szellem. #17883 üzenetére

    hát jól elvannak a maguk világában :DDD ahol ők youtubesztárok és már streamelnek nem érnek rá holmi halandóval foglalkozni

    12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

  • KaitouP

    veterán

    válasz Szellem. #17883 üzenetére

    Meg kell védjem valahol ezeket az arcokat, mert:

    - A legelső szabályok egyike voltam amikor elkezdtem a szériával multizni 1000 éve már, hogy ne irkálj játék közben. Akkor még kis amatőr voltam, CTF-et toltunk, vittem a zászlót, közben leálltam textelni valakivel, rám szólt az - egyébként haver klán - adminja, hogy ilyet sose csinálunk. Vagy játszunk, akkor azt komolyan, és akkor csak arra figyelünk, vagy chatelgetünk, azt viszont lehet máshol is. Ofc egy köszönés az más, azóta nyilván magam is megtanultam vakon és gyorsan gépelni, de a mai napig tartom azt hogy meccs közben nem írogatok, sőt, sokszor észre se veszem, az agyamat teljesen az enemy megjelenésére állítom be ilyenkor. Elég egy félrepillantás a chat feedre, aztán már le is lőttek, megzavar.

    - PC-n még okés, de konzolon elég macerás textelni, egy fényév mire leírsz valamit, ez esetben is érthető ha valaki nem ír vissza. Voice chat nálam alapból off, nem akarom hallgatni a mikrofonba böfögést, háttérben a kisgyerek sírását, a f***macsattogást, stb.

    - Még ha válaszolsz is egy köszönésre, a gesztuson kívül sokan egyből diskurzust akarnak indítani, blőd kérdésekkel ("- Magyar vagy? - Nem bmeg...") vagy mindenfajta ismeretség nélkül csapódni akarnak hozzád, ami, ha nem akarsz másokhoz igazodni (challenge-t húzol, kifejezetten egy adott módot akarsz játszani és nem a másik kedvencét, van egy berögzött rutinod a játékban) elég kellemetlen.

    Össz.: Az megint más hogy innen a topikból játszunk egymással pár kört, valakik még jobban összehaverkodnak, vagy megvan a felekben az igény a haverkodásra, ezért is van a topik, ezért is van a játékoslista az összefoglalóban, a PH regiment a játékban, Discord szerver. Viszont vannak akik nem élnének a lehetőséggel, vagy kifejezetten nem szeretnek másokkal egy partyban játszani, esetleg introvertáltak (amiről nem tehetnek), szóval bár biztos vannak bunkók is (sőt...), nem lehet csak úgy elkönyvelni valakit bunkónak, mert nem köszön vissza. Lehetnek más okai is. :)

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák