Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Széltoló

    csendes tag

    válasz golden labi #4714 üzenetére

    pár millio ft megtakaritott pénzed es kiállnál az ablakba és onnan szórnád szét.
    Én inkább a PPluszra szórnám még mindig, mert az ablakon kidobva még lehet,hogy földet sem érne- csak ezért:-)))

  • filo-p

    csendes tag

    válasz golden labi #4714 üzenetére

    Egy újabb példa arra, amit csinálnak, és mégis ezek ellenére mennyien védik itt, hihetetlen...
    golden labi! Ezen lehet ám változtatni!

  • jogvedelemic

    csendes tag

    válasz golden labi #4714 üzenetére

    Én is hasonló képen jártam, mint te csak én sokkal többet buktam a Brokernetes szerződéseim miatt.
    Több milliót elveszítettem, nem azért mert az árfolyamok rosszak voltak, hanem a költségek elvitték a pénzem nagy részét.
    Átlagban meg volt az évi 14%-os kamatom. Évente 2 000 000 forintot fizettem be.
    Az üzletkötő azt mondta, hogy legalább 2 évet fizessek be, de ha hármat tudnék befizetni, akkor nagyon nagy nyereséggel, tudok kiszállni a befektetésemből. Tudta jól az üzletkötő, hogy a bankban van 6 millió forintom, amit örökségből kaptam. Be is fizettem 3x 2 millió forintot.
    a 3 év befizetésekor a következő volt a kivonatomon.
    Befizettem 3x 2 000 000 forintot, vagyis 6 000 000 forintot
    A szerződés értéke (átlagos 14%-os kamattal) 6 346 370 forint.
    Az üzletkötőmnek szóltam, hogy nem értem, ez nekem éves szinten nincs több mint 5 %-os átlag kamat, hogy jön ki a 14%-os kamat évente. Ő azt mondta, hogy a költségek miatt van ez.
    Ja de a költségeket elfelejtette elmondani a szerződés kötésekor.
    Mondtam neki, hogy ennyit a bankban is kapok, ezért kérem vissza pénzemet.
    Azt mondta semmi gond kiöltetett velem egy papírt és vártam a 6 346 370 forintot.
    A pénz 10 nap múlva a számlámra került, MEGDÖBBENTEM! 2 667 295 forint.
    Ez 3 322 704 forinttal volt kevesebb mind, amit befizettem. MI VAN? Visszavásároltam a pénzem, igaz a nyilvántartási érték 6 346 370 forint volt, de a visszavásárlási érték csak
    2 667 370 forint. Majdnem szétvertek a szemétládát! Most kit jelenthetek fel? Hova fordulhatok? Visszakapom a pénzem? Kitől? :U :U :U :U

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák