Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #4814 üzenetére

    Képes keverni az 1 is a küldiket,SŐT a Bountykkal volt az,hogy bement az ember egy hosthoz,akinek ki voltak nyitva már a mellékküldik,de még nem is azok voltak kijelölve,mégis belépéskor felül rögtön írta is,hogy az ember megkapta a host felvett mellékküldijeit is a listájába...
    Egyébként érdekes poén volt,mert az 1-ben is voltak dolgok,amiket a coop ellenére a hostnak kellett csinálni,a többieknek hiába látszott,pl.ilyen volt,hogy az ember ment a claptraphoz a hidat lenyittatni,DE csak akkor nyílt le,ha a host beszélt vele.Sőt,küldiket leadni sem lehetett mindig bárkinek,de ez is független volt,hogy mellékküldi-e...ez utóbbiakat pl.jó játékosokkal,akik arra mentek,hogy meglegyen minden,szélvész tempóban lehetett csinálni,mert a 4 fő szétment gyalog 4 felé,kocsival 2felé,ha gyűjtős jellegű feladat volt...
    Itt is én megkaptam ám a 2 órás körben a feladatokért járó XP-t és cuccokat is...és ebből következik,hogy zárogattuk le a küldiket,nem csak XP-t dobott és kész,hanem kipipálódott a küldi,leadáskor is feljött az ablak,mi is járt érte,stb...fegyó,minden megvan,ami közben járt,és mondom,a gém kifejezetten írta is a végefőcím után,hogy kezdhetem a PT2-t,stb...erre leszek,fegyók,szint,minden megvan,missziók NEM.Pedig én 1 küldivel a host előtt is voltam...
    Mondjuk mindegy.Kari meg azért kellene,hogy bár jó gém,de én ebbe tuti nem ölök még 200órát,hogy maxoljam a többi karit is...akkor inkább 50-es átvett karival megyek coopozni,bossot ölni.Mancit persze végülis magam is kitolom rendesen,de MOST nincs ingerenciám mégegy végigjátszásba,főleg így,hogy 2 óra "kuka" lett kalandügyileg.Mégcsak nem is izgalmas,mert lvl34 vagyok,vagyis szépen túlfejlett lettem,és mászkál a t...öm,hogy aztán persze újra lássam a hótunalmas első 5órát...
    Nagyon elqrták a hosszot azért,piszok sok az 1óra+-os misszió,és túl sok az üresjárat,mert végülis a loot miatt a nem "frekventált" helyeken a harc az.Tökölés,fogy a lőszer,stb...és tudja az ember,hogy "mainstream" zöld fegyók...akkor már inkább állnék nemi egy 50-es karival frekventált lootnak,bossnak,arénázni,hátha megjön a kedv a "legál" PT2-höz.Sajna nincs annyi időm erre...a BL1 más volt annó.3hét műtéti lábadozás rakatott velem bele olyan 300 órát...most szerencsére ilyen nincs is,de most a BL2-vel nem is érzem,hogy ebben az esetben ebbe is beleölnék ennyit,ha most is így adódna...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák