Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <NewL>

    addikt

    válasz MPowerPH #1951 üzenetére

    :DD ennyi eszed van neked is
    hát persze ,hogy azért emelkedett meg az ára mert mindenkinek diesel van whehehe
    ha olvasnál ,meg néznéd a hireket nem mondanál ilyen butaságokat
    hány éves itt a nagyközönség egyébként? 17-18
    vagy mindenki ennyire robokuty? ;]

    nem azért vesznek az emberek dieselt mert az olcsóbb,mert aki sokat megy vele még igy is megéri,többet birnak,nemcsak a szivó dieselek hanem a mostniak is,jó most én nem a pdtdi-kről beszélek,ezekkel lehet biztos gondok,csak aki sokat megy annak még így is megéri egy 6l es fogyasztási átlag.
    pl.: 320dezső ha nyomod neki beveszei a 7litert a ti kedvencetek meg 320 ilona szereti a 10est is.de ugyanaz az élmény sőt még a benzinesetekbe annyi sincs csak ha állandóan pirosig redline :DD ig pörgeti az ember.az meg ugye nem használ a motornak de ti ezt is leszarjátok mert 10 év alatt mentek 20K kilómétert így még semmi baja nincs

    én is szeretem a bmw-t
    közlöm veletek én mostantól nem a bmw-t fikázom ,meg nem is fikáztam,csak az ócska régiket :DDD ez már egy diesel vs benzin vita
    kár h magamba vagyok
    nem telik a traktor mocira? vagy mi
    nehogy bemesélje nekem ,hogy fokokkla szarabb a diesel ugyanaz sőt nem is fele annyi nyomaték nincs a kocsitokban 6ezres fordulaton mint az enyémbe 1800an és ez a jó
    nem pörgetem pirosig mert nem is kell,nem a km/órát nézem hanem érzem azt ,hogy húúúz mint a bivaly már majdnem alapjáratról
    este rakok fel egy képet az átlagfogyasztásomról

    egyébkén látom ti itt kajakra lenézitek a mezőgazdaságot,meg a gázolajat is
    de hálistennek én még mindig 240ftos magyar üzemanyaggal megyek whehehehe rendes ezen a téren feri bácsi :DDD

    There's an app for that

Új hozzászólás Aktív témák