Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz enginev3.0 #25123 üzenetére

    alap angolom van de meg tudom írni max google translate segítség kell a szakszavakhoz

    amúgy beröffentettem az asztali gépet csütörtökön
    2SSD 4HDD úgy hasít a torrent hogy csak pislogtam
    100-110MB-ot hoz a WD10EZEX vinyó, oké most még üres de mikor volt seed is hozta a 80MB letöltést rá úgyhogy nagyon baba
    ja SSD-re 115MB nyílegyenesen a proci közben meg max 25% terhelésen úgy hogy még vissza is vettem minek fűtsön (i7-4790K feszültség csökkentéssel meg alap turbóval már)

    ja mikor seedel valami 2% prociterhelés van és 23-25w fogyasztást hoz 800MHz 4magos felállásban :D
    azthiszem jó lesz ez nekem, főleg hogy 4 meghajtóra osztottam a torrentes terhelést
    és így már letöltés + seed közben is lehet TV-n filmet nézni nem akad be az UMS-en
    vírusírtót is lecseréltem Bitdefender free-re már untam hogy a 8-as NOD örökké üzen
    kicsit fapados a BD Free de amit kell azt tudja és nem fogja meg egyáltalán a gépet

    chatzilla+autoDL is hasít most már 2160p filmet is tudok tölteni van bőven tárhelyem
    csak jelenleg XXX-en kívül semmi nincs
    film nulla, sorozat nulla, nyáron nagy nulla minden :DDD

    na úgyhogy én a RAID helyett a több meghajtóra szétosztott terhelést javaslom inkább :R

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák