Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nisida

    aktív tag

    válasz Chal #1580 üzenetére

    Goni vagy és részben igazad is van de nem jól látod, ez a hiba benne van minden biztonsági rendszerben nem én találtam meg , benne volt , benne lesz . És ezt úgy hívják humán faktor. Minden rendszer biztonsága a leggyengébb láncszemen múlik.
    Igazad van mindenki elfogadja de csak akkor működik ha vigyázol a saját privát kulcsodra. de ha ellopják onnantól ...
    Amúgy én csak arra hívtam fel a figyelmet amit szeretünk elfelejteni, a biztonsága érzetét az adja, hogy egy matematikus megmondja 8 billió év feltörni , igen de azt már csak halkan teszi hozzá , hogy ha nem szerzed meg hozzá a kulcsot. Vagyis ha van kulcs ami adott esetben könnyebben megszerezhető, a védelem nem ér semmit.
    Csak gondolj bele hányan vannak akik aláírják vagy titkosítják az emailjaikat és ebből hánynak van usb-s vagy más hardveres decriptora ami a hardverben fejt vissza és csak az eredményt löki ki, vagyis maga a kulcs nem szerezhető meg, és ha bukód a kulcsod buktad a leveleidet? Szerintem kevés , mindenki nagyrészt a gépén tárolja ....

    Ja igen ezt olvasta már valaki:

    http://itcafe.hu/hir/bitcoin_mtgox_coinlab_per_esea_kliens_hack.html

    [ Szerkesztve ]

    "Majom nem öl majmot ..... Te nem vagy majom!"

Új hozzászólás Aktív témák