Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kocska89

    tag

    válasz Benji77 #3982 üzenetére

    A menyire tudom igen, máshol nem volt. 22:00 után már nem volt pofám felhívni a gazdáját :) Ott a szerviz címkéje a gépen képeken megtalálod.

    Sajnos volt szerencsém olyan hibás tv-t venni ami már megjárta azt a kókler helyet az is hasonlóan nézett ki, na meg összeolt válogatva szinte minden rossz volt bent.

    Aztán állítólag javításra leadott konzolt, az optika tálcájára a gazdája ráírta a nevét filccel mire visszakapta eltűnt a név :)

    Aztán barátom aki néha hoz javítani valót. Eladott egy laptopot adásvételivel Mosonmagyaróvárra. Rá 3-4 hónapra behalt a gép bekerült abba a bizonyos szervizbe. A szerviz rámondta villámkáros, ami nyilván hülyeség. Aztán barátomnak kellet a rendőrségre futkosni bizonyítani, hogy ő nem volt bent a biztosítási csalásban. Az volt a szerencséje, hogy az adásvételin fel volt tüntetve, hogy a gép hibátlan állapotban került eladásra.

    Aztán ez a szerviz akart elkérni 2db usb aljzatért 3000Ft ot :) Szerelés nélkül csak a 2 panelba forrasztható ajzat...

    Szóval én csak jót hallottam róluk. Illetve ami onnan volt szétgányolták.

Új hozzászólás Aktív témák