Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    Most csinálnám az első visszaküldést ecipőn, de néhány dolog ellentmondásos nekem.
    Amit már megtettem, hogy a honlapon, a profilomnál készítettem egy visszárut, és a végén kinyomtattam a fájt, amit írtak, hogy tegyek bele a csomagba. Ezt megtettem. Most akkor lezárom, és csak várom a futárt?

    Mert két ellentmondásos dolgot találtam....
    Az első, hogy a honlap azt írja az első pontban, hogy előbb töltsük ki a visszáru nyomtatványt, majd utána, hogy készítsük el a fiókban a visszárut. Na, de amikor ott eljut az ember a nyomtatásig, akkor azt írja a rendszer, hogy nyomtassuk ki VAGY töltsük ki a kapott papírt. Na most akkor mi legyen, elég a nyomtatott lap, vagy töltsem ki még kézzel a kapott papírt, vagyis EZT a dokumentum is? Így már két papír kerülne bele a csomagba.
    A másik, hogy a visszaküldésre szánt dobozt nekem kell bármennyire is címeznem, vagy majd a futár tesz rá valami matricát? Mert a fenti dokumentumon is van egy "visszaküldési cím", ugyanakkor a kapott papíron pedig azt írják, hogy ha nem az ingyenes visszaküldést választom, akkor küldjem oda. Na most akkor címezzek én, vagy sem?

    [ Szerkesztve ]

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák