Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz krizmo_ #14730 üzenetére

    Futáshoz van egy asics (most jön egy Li Ning, kíváncsi vagyok), azt használom HIIT edzéshez is (nem a legideálisabb). De súlyzós edzéshez már én is a kézis (lapos talpú, "kitámasztós" résszel rendelkező) cipőt használom, mert stabilabban állok vele. Na és akkor, hogy feleségem kiakadjon, hogy 6 sportcipőm van, az ellipszis tréneren fixen rajta jagyom egy régebbi decathlonos cipőmet, mert abban a legkényelmesebb (tudom, furán hangzik ez) azon edzeni, de az tényleg a gépen pihen egyébként, Mellette meg van egy kültéri foci cipő műfűre, meg bentre egy teremcipő (bár focizni kb évente már csak egyszer megyek).
    Szóval igen, lehet valaki olyan "hülye", hogy mindenféle dologra van cipője. De - ez itt a BB fórum reklám helye - a 6 cipőm összesen kevesebbe került (52k) az évek során, mint futótárs egyetlen 50k-s futócipője. Simán össze lehet vadászni a csukákat sokkal olcsóbban. MIkor mutattam neki a futócipőt, és mondtam, hogy 13-ért vettem, kiakadt, hogy hogy a fenébe tudtam annyiért megvenni.

    [ Szerkesztve ]

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák