Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz #81556480 #40367 üzenetére

    Én most néztem Dacia Logan MCV-t, meg a Dustert. MCV alap belül egy tejfölösdoboz. Tényleg írták a tesztben, hogy olyan érzés, hogy slaggal kitakaríthatod. Legalapabb, legolcsóbb műanyag minden. Lada komfortosabb volt... Ez nagyon hideg, rideg. Duster egy fokkal jobb, de ott 2,5 milla körüli ami már elhozható. Viszont 30% önrész + átírás, azaz kb. 850k Ft kell kp legyen... és van kedvezményes hitel.

    Mazda MPV-t is néztem. 2005 évjárat, 2000 köbcentis dízel, de jókat írnak róla. Hatalmas dög, kényelmes. Olajcserére kénye, mint a legtöbb dízel. Nekem rohadtul tetszik. 1,3 milla itt helyben, 20% elég és mindennel cakk pakk olyan 1,5 körül lenne.

    Citroen Berlingo még a kiszemelt... Ezek ócón mennek. 1 milla alatt vannak. Igaz, h nem a leghalkabb, de nekünk nem akkora para, sokat nem autózunk. Ajtók tolósak, az jó a gyerekeknek. HDI nem is fogyaszt sokat. Ezt szinte kp-ra meg tudnám venni nyáron, ami megint nem utolsó szempont. Pár év (2,5 talán) lejár a lakáshitel és lehet nagyobb hitelbe is ugrani, ha az a havi 80k nem lakáshitelbe megy...

    De néztem a Kia-t is. Vannak ott is olcsó és jól felszerelt gépek. Ceed SW. Nekem nem lényeg a márka, a Daewoo is bevált nagyon. Minden autó jó lehet sokáig, ha vigyáznak rá, ésszel van vezetve és jól karbantartva. Persze típushibák mindenhol vannak, azzal együtt kell élni.

    Azt tudom, hogy németet nem akarok. Egyszerűen fapad is túlárazott. Abban az árban amibe egy fapad golf kerül, kapok egy méterrel nagyobb, jobban felszerelt bármilyen más típust...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák