Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz Shokkolo #3162 üzenetére

    Ezentul en is csak wellneszbe fogok jarni es le sem xarom a munkat. Latom amig en vert izzadtam a konyvelonek itt ment a jokedv, jo is igy nevethetek egy kicsit.
    Nagyon pipa vagyok. 2800 Font-al kell tobbet fizetnem az evi jovedelem adohoz, mert meghaladtam valami qrva mercet. Novemberben ki kell fizetnem, azt azt jelenti hogy havi majdnem 500 fontot le kell sporolni. Honan a faxbol ? Hulye orszag, dolgozok mint egy hulye hogy tartsam a sok idiota luzereket, meg 20 eves csitriket akik nyomtam 3-4 gyereket hogy majd rendesen eljenek munka nelkul :W :W :W . Ilyenkor jon hogy haza menjek !
    Hab a tortan, a konyvelo evi 650 font volt, most ez is dragul 1000 fontra ! Megertem hogy dragul 50, 75, 100 fontal. De nem 350-el !!! Ez mar rablas.

    Franc egye meg, most sporoljak le havi 500-at hogy tudjam kifizetni az evi adot.

    Hogy miert nem megy most a jo lovoldozos jatek, kinyirnak mindenkit. Varnom kell a CPU-ra. :W

    (#3163) MrM94: remelem harag nincs, jol esik ezen viccelodni. De ha zavar befejeztem.

    [ Szerkesztve ]

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák