Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrM94

    őstag

    válasz Habugi #24513 üzenetére

    Reggelt Uram!

    Nezz ra,nemtudom az arakat,mivel nem igazan nezelodtem,meg ugye orszagrol orszagra valtozik sokat.
    En aztmondom neked hogy most 3 4 fokert nem erdemes 10k-ket kifizetni,egy olyan 5 6 k meg belefer max.Aztan te latod,hogy mennyire engeded el a bugyigumit..En a voksom a D15 re teszem le mivel az raver par fogot a D14 re,a D14 pedig a phanteks es a SA vetelytarsa.H110re nem emlekszek.Meg ami nagyon fontos ,hogy barmilyen magasbordas ram elfer alatta.Viszont ha talalsz apron olcsot barmeiket ezek kozul,jo arba szerintem tokm1,ez mar olyan szint hogy mindegyikkel jol jarsz.D15 utan Phanteksre teszem a voksom,mivel engem nagyon vonz az a huto,s nem tudom miert de birtoklasi vagyat erzek iranta.

    Haztemaval kapcsolatban pedig, egyertelmuen a Phanteksre szavazok,a lathatatlanba mivel nekem az tetszik.En ugy vettem az NZXT-t,hogy megneztem,hogy mennyire szar a szellozese,aztan kb valami kozepes.Ezekutan magasrol lesz#rtam,mert alapbol tetszett a haz,s megvettem.2 3 fok miatt nem terhelem tul az idegeimet,hogy nyócmilliard tesztet vegigolvassak,ugyis fizetve vannak,hat mar miert irnanak szar dolgokat roluk? :DDD
    Amondo vagyok,hogy vedd azt ami tetszik,boldogabb vagy akkor mintha az osszes tesztet elolvasnad s abban a tudatban elnel,hogy huha a masik haz jobban tetszett de ebben huvosebb a processzor 2 fokkal.

    Hinnye,igy alkoholos formamban 3 ora alvas utan sokkal normalisabban vagyok kepes irni mint jozanon :DDD

    Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

Új hozzászólás Aktív témák