Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz MrM94 #23962 üzenetére

    Ezt pontosan így csinálom ahogy leírod. (legalábbis igyekszem.. :DDD )

    Csak azért azt a tesztet szúrtam be, mert mégis csak fórumtárs továbbá a képek amiket csinált sok szempontból többet mutatnak mint a külföldi teszoldalaké, nem azért hogy meggyőzzön téged arról hogy jó házat néztem ki. :D Azokból is olvastam ám vagy féltucatot tegnap este, hasonlóan pozitívan vélekednek róla.

    Igaz nulla támpontot adtam, mindenek felett áll a szellőzés, második a szerelhetőség.
    Sarokasztal "lába" és a fal között van/lesz a gépház, a kinézet ezért annyira nem játszik, maximum szemből sem a kabelek elrejthetősége mindaddig amíg a légáramlásnak nem kavarnak bééé.

    Itt láthatod honnan van kihúzva a mostani: [link] és ugye az asztal lába mint olyan egy egybefüggő lap, ami kb akkora mint egy átlag íróasztal felülete. :DDD
    Jó kis befülledős hely, ezért is kell a szellőzés. De mondom, még bő heteim vannak hátra mielőtt aktuálissá válik, szóval bármilyen jellegű tanácsot szívesen fogadok, nem mellesleg életem 3. szg háza lesz, tekintve a mostani 10éve húzza, szóval túl nagy gyakorlatom nincs a témában. :R

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák