Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Lacielvtárs #138305 üzenetére

    Én is a szememmel láttam, ami nem tetszett. :D
    Pl., hogy egy modern amoled panelről is legyen referencia... Meg tudnád nézni, ezzel a kis progival mit alkot? [link]
    A basics fülön második teszt, banding contrast, saturation. 50% és 10% fényerőn, melyik kis négyzet az első, ami látszik?
    Nálam így nézett ki, a Oneplus 3 Samsung OLED-jén 50% fényerőn is az alsó sor (amúgy tökéletes, lol) fekete volt szürke helyett. :DDD Ehhez képest a Mix 2s IPS-én 10% fényerőn is tökéletesen látszik az alsó sor.

    Az oled-en 100% fényerőn megjött az alsó sor is, 10% fényerőn kb. eltűnt a második is. :Y És mivel jópárszor néztem volna rajta videót alacsony fényerőn este, ez eléggé idegesítő tudott lenni, a "tökéletes" fekete a szürke különböző árnyalatai helyett. A modernebb Oneplus 6-on picit jobb volt a helyzet, ott már 50%-on látszott valamennyire a 4-es is, de az még mindig fényévekre van az IPS 10% fényerőn is látható ketteséhez képest....

    Jó, hát igen, nagyon kényelmes a gyorstöltés, aláírom, én is szerettem. :R De most inkább az akku kondícióm igyekszem megőrizni, főleg, ha már új fónt vettem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák