Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz laca000 #12134 üzenetére

    én nem értek hozzá, csupáncsak tájékozódom, meg próbálom minél inkább a legpénztárcakímélőbb, de a lehető legjobb megoldást keresni.

    őszintén szólva, lövésem sincs az IPS moncsikról, 19-es CRT-ről váltok, így adott ugye egy minőségi "igény". ezt próbálom meg ésszerű áron megközelíteni. állítólag mind a két panel közelít, nyilván az IPS jobban.
    de ha van ellen, vagy más tapasztalatod, mesélj, szívesen meghallgatom. ezért dobtam be ide is a témát.

    én sajnos nem vagyok eleresztve anyagilag, h 2havonta vga-t, cpu-t, meg hasonlókat cserélgessek, meg próbálgassak monitorokat...

    Peaceliker: igen, ezt hívják annak, állítólag. egyébként számomra döbbenetes, h a mai technológiával nem tudnak bevilágításmentes panelt csinálni. mert a színképet azt megértem, panelja, elektronikája, felhasználási felülete válogatja.
    de nem létezik, h nem tudnak bevilágításmentes cuccot csinálni, max félmillás áron (profi monitorok és társaik). természetesen nem azt mondom, h minden monitor így bevilágít, mondom, nem vágom a témát.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák