Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dkess

    őstag

    válasz lofagi #14875 üzenetére

    Ez esetben nem értek egyet Jackfrags -el. Elöljáróban más BR -el nem játszottam, de néztem videókat, olvastam és hallottam is másoktól ezt-azt. Firestorm -al is csak squad módban játszottam eleddig.

    Namost a BfV BR "n+1" -edik BR -ként érkezett a piacra. Véleményem szerint egész jól eltalálták mivel tudná megkülönböztetni magát a többitől. Gondoljunk bele:

    - aki "klassztikust" akar - Neki ott van a PUBG,
    - aki rajfilmfiguraszerű változatos, akár a valóságtól elrugaszkodottat - annak a Fortnite,
    - aki "színes-szagos ugra-bugrát" akar annak házon belül az Apex Legends,
    - Aki COD -ot akar - annak az is van ...

    Ami itt van az egyfelől a "valóságszerű" akár járműves játékmenet II. vh -s környezeti elemekkel - továbbá, hogy változatosan lehet eredményesnek lenni. Működik a "sprintelve rush -olós" illetve a "taktikusabb" játékmenet is. A két véglet amennyiben túlzásba viszik, akkor az már esetleg nem. Igen, a kempelős véglet sem. Néha bosszantónak érezhetjük, de ez is benne van a játékban illetve talán csak a solo módban hangsúlyos. Talán jóval taktikusabb, a környezeti elemeket használva (itt most nem a bokorban vagy házban hentergésre gondolok, hanem a hegyek/völgyek és egyéb domborzati elemeket használva becserkászni egy squad -ot úgy alakítva, hogy nekünk legyen kedvezőbb feltételek, de azért minket is minél kevesebb helyről lephessenek meg) lehet akár előrejutni.

    A házban kempelésról - ennek squad módban kb. semmi jelentősége - valóban rárobbantod az egészet (pláne négyen) az egész brigádra. Ez a leggyakoribb faházaknál meg deszka fészereknél megy. A néhány tégla háznál (különösen az emeleteseknél) pedig: helyiségharc ...

    A láthatóságot ugye már vagy 2 hónapja javították az alap játékban is. Az eredetihez viszonyítva gyakorlatilag világítanak az emberek már. A kis lélegzetvételeket meg egyebeket - hát nem tudom. Futsz a kör elől, akkor úgy sem fogod látni. Messziről sem - ez is benne volt a felvetésben. Közelről meg, ha lassan figyelsz minden részletre, akkor most is kiszúrhatod az embereket, ha tudod mire figyelj (meg sokan általában nem tudják megállni és mozdulnak is időnként). Ilyenformán ennek a videóban ajánlott formájában kb. semmi értelme/jelentősége nem lenne.

Új hozzászólás Aktív témák