Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FollowTheORI

    Topikgazda

    válasz mobal #12148 üzenetére

    Nekem tetszik, de énis tudnám sorolni... elküldöd a DICE-nak, vagy ott dolgozol? :)

    Mert akkor szívesen felsorolom. :D

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

  • craftsman01

    senior tag

    válasz mobal #12148 üzenetére

    Hiányozi semmi nem hiányzik, csak pár apróság. Az egyik amit nem értek az a kill dead arányom mindenhol jó vagyok töb Bf-ben Cod-ban még az utált fortnitében is többet ölök mint halok mint itt. De persze nem is konkértan a gyilok a baj de ha foglalsz vagy védessz azt szeretnéd ,hogy meglegyen a pont de nem lessz meg mert leszednek és ki szed le a csipások iszonyat menyien csipáznak világ életemben utáltam a sniper kasztot tök mindegy milyen játékot nézünk.Most van nekem ez az ölj 20-at egy menet alatt hát a három napos küzdelem alatt jó ha 10 kill megvan. De tegyük ezt félre lehet béna vagyok, elfogadom.Meg ez a magátol kikapcsol a játék mintha kílépnék, fegyver nélkül szaladgálok, beragadok, semennyire nincs optimalizálva maxon minimumon szinte ugyanaz az fps, meg ez a meghalás utáni bámulom az ellent meg megy a csík de gyorsabban megy magától mintha elnyomnám, elnyomom mert ott áll melletem CSIPÁVAL mi mással és nem szed fel. Meg sok sok apró dolog van még. Csak a BF1-et tudom felhozni ott valahogy nem voltak ilyen nagyon szembetűnő hibák.

    Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

  • omfgk

    addikt

    válasz mobal #12148 üzenetére

    - Company Coin
    - Recon Flare vacak
    - Explosive spam (tömörülősebb módokban még mindig gond), nagyobb cooldown kéne az ammo supply station-re, frag rifle OP
    - TTD, latency problémák, kell egy max 100ms limit
    - Cheaterek kezdenek elszaporodni
    - Killcam szar lett
    - Sok map nem lett átgondolva rendesen. Sniper paradicsomok.

    + Kellene egy kezdő Tutorial vagy igazából nem is tudom micsoda, bármi, ami elmagyarázná a sok agyalágyultnak ,hogy zászlót védeni és foglalni nem lehet távcsövön keresztül nézve, 200 méterről.
    10-ből 8 Recon totál haszontalan. Eddigi tapasztalataim alapján , elég jól meg lehet tippelni ,hogy melyik csapat fog veszíteni csak a Reconok száma alapján. Erre amőgy jó volt a BF1 mintájára a team switch. Csak be kellett volna állítani ,hogy minden kör elején csak max 1 percig lehessen váltani. BF5-ben inkább kilépek a francba amikor látom ,hogy túl sok a Recon vagy senki nem megy védekezni/támadni.

    [ Szerkesztve ]

  • #92540160

    törölt tag

    válasz mobal #12148 üzenetére

    Kevés az egyébként szar pálya, szarok a fegyverek, semmi köze a klasszikus és sokak által várt, illetve elvárt 2. vh-s feelinghez. Tehát a játékból hiányzik sok jó pálya, sok jó fegyver, és a 2. vh-s téma.
    Leszarnánk az apró technikai kérdéseket, hibákat, ha lenne miért rajongani a játékért, ami akár lenyűgöző, magával ragadó is lehetett volna.
    A legnagyobb meccs nem a játékban van, hanem játékon kívül, és a szemben álló felek azon háborúznak, hogy jó-e a játék, vagy nem jó.

    Ez egy rossz játék. Aki szerint jó, annak nem hiányoznak a fenti dolgok. Én mást vártam, és nem hiszek abban, hogy ebből egy olyan játék lesz, amit én szeretnék.

    Azt is megpróbálom leírni, milyen játékot szeretnék Battlefield 5 címen látni. Szerintem egy COD, UO, COD2, MOHAA és kiegészítői, esetleg MOHPA, valamint COD WAW hangulatú, klasszikus nácinémetes, Hershey csokis amerikánós, túlöltözött, szakadt szovjetkatonás világot kellett volna teremteni a harcmezőre, nem pedig egy stílustalan, bármire ráhúzható, technikára kihegyezett versenysportcsarnokot építeni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák