Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz efegyke #11337 üzenetére

    Üdv!
    Én ezt az oldalt még most láttam először, és ez alapján megnyugtatlak, hogy az én bűvös K/D arányom, még a tiednél is xarabb, viszont jobb, a percenként összekulizott pontom :D . Igaz, még kevesebb órát is toltam csak a multiba. [link]
    Mivel gyakorlatilag csak gyalog futkorászok, így nagyobb az esélyem a pusztulatra is. Ezt a kismillió stat. számot nem bogarásztam végig, de abban majdnem biztos vagyok, hogy 10 halálból, minimum a felét snipertől szedtem össze, az ellen meg nem tudok sok mindent tenni, de az tuti, hogy csak a sniperek miatt nem fogok hason csúszva közlekedni. ;]
    Ami viszont engem jobban zavar az az, hogy az ellenség, közepes távolságból, bizonyos pályákon teljesen beolvad a környezetbe, egyszerűen nem látom azokat. Ilyen szempontból a legszarabb az Aerodome pályának a külső részei, azon a barnás, fos színű sziklás terepen, ha csak nem ugrál, meg integet előttem az ellen ;], nem veszem észre, csak amikor már fekszek.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák