Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    Hello Mindenki!

    Nagyon úgy fest hogy valamilyen nvidia dll. pontosabban (nvlddmkm képernyőillesztő) modul (is) okozza a váratlan összeomlást mivel mielőtt kilép és kidob az asztalra a játék, pontosan előtte az eseménynaplóban pár másodpercre megtalálható ez a hiba ami valószínűleg okozza a random kilpépést!
    Fontos hogy többnyire 2 fajta ilyen eset van :

    1. Memory leak (hivatkozás : 0xc0000005)
    Ez a memóriával kapcsolatos azt kell kikeresni mi nem kerek.
    Erre természetesen van megoldás.

    2. Kernelbase.dll / nvlddmkm képernyőillesztő
    Ezutóbbira senkinek semmilyen ötlete nincs viszont sokaknak feltűnt már hogy crash előtt jelentkezik közvetlen a képernyőillesztő összeomlása. Mint ahogy nálam is! (eseménynapló) Még megoldás nincs pedig az összes létező EA -BFV -Dice-NV fórumot átnyálaztam sőt support se tudott a szokásos sallangnál többet mondani.

    Ez a kettő okozhat random crasht.

    Én is az utóbbival bajlódok.
    Amiket megpróbáltam :
    -game repair
    -reinstall
    -origin ingame off
    -OSD off
    -origin cache clear
    -driverek cseréje frissítése
    -windows game mode on / off
    -SMT off
    -Mindennemű OC off
    -win 10 reinstall :W

    A friss szűz rendszeren csak a BFV volt fent , Teljesen alapon minden OC nélkül és a hiba ennek ellenére megmaradt! :((( Van hogy 3-4 órát is elmegy crash nélkül de van hogy fél óra alatt is kivág.
    A hiba jelenleg csak és kizárólag a BFV -re korlátozódik , a többi játékomnál semmi probléma. (SWBF2,TF2,ACO,Apex,Div1,SOTR, FH4 ,BF1, BF4, FC5).

    Az lenne a kérésem hogy aki Pascal kártyával rendelkezik és nála egyáltalán nincs random crash az kérem jelezze az NV driver buildjét! (Akit csak ritkán dob ki a játék az ne jelezzen!)

    THX :R

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák