Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winne

    nagyúr

    válasz szebev #869 üzenetére

    1. köszi :R 2. ez már régi videó, azóta fejlődtem :DDD

    @(#870) devilinsid3: nálunk szted nem ez van? :D EndGame-en nincs AA, csak az a béna jeep, amit szétcsapunk 3 másodperc alatt ahogy észrevesszük. Összeszoktunk már, megvan a sorrendje, hogy mit lövünk, bár még így is sokat bénázunk. :K Egy idő után mindig átmegy a játék abba, hogy lőjjük le aq helit, más nem számít, na ekkor szoktunk nyerni. Addig ütjük őket, amíg lemorzsolódnak és kilépnek. :DDD

    @(#875) G4ula84: jah sajnos, mert volt két nyomi, aki folyamatosan b*ziskodott a kezdőnkön a helivel, és mivel fastos volt sanja nem tudtunk néha beleszületni, mert volt hogy 10 percig fent voltunk, de addig ott állt és várta a helit. Ekkor a földön voltunk 5-en a helinél, egy tank aki lőtte a földön lévő helit, meg a kisheli, aki próbálta fellökni. Gondolhatod mennyien voltak akkor kint foglalni. Elment az összes pontunk, akkor jöttek baserapelni, ott haltunk sokat, aztán mikor a gyökeret ki kellett szednem a saját heliből mellőlem, mert paraszt volt, akkor én is beleálltam párszor a földben, meg hát B1zarre is megölt párszor, mert nem szeret. :( :(

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Új hozzászólás Aktív témák