Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Templ@r

    tag

    válasz Magnat #3491 üzenetére

    A heli a kovetkeokben valtozott: 14 helyett csak 8 raketat visz es egy tank kilovesehez kell is mind a 8. Pancelzatat gyengitettek, ezert egy vodnyik-bol vagy mas geppuskas jarmubol geppuskaval ki lehet szedni a helit (mielott tulmelegedne a fegyver). Telepitett AA pontossagat javitottak, mobil AA pontossagat javitottak (magyaran ezekkel mar le lehet ''siman'' szedni a repulo objektumokat). Mondjuk az mas kerdes, hogy a telepitett AA kilott raketaja a sajat csapattarsra meg mindig raall - tehat ez a bug maradt. Tank egy lovessel vegez a helivel, hat kb. ennyit valtozott a heli.

    Mondjuk azert en nem aggodok annyira nem lett ez olyan veszes (mar annak aki jol tud repulni - ez sajnos meg nem en vagyok), pl ha egy az egyben mobil AA ellen harcolok, akkor mobill AA bemer, raketa kilo, en kidobom a csalit, ennek ellenere 1 raketa mindig betalal (marad 4 csik a helibol), de ekkor mar olyan kozelsegbe kerulok, hogy raketakkal siman kiszedem, azt spuri vissza javitani (megjegyzendo, hogy ekkor persze nincs loveszem).

    Leginkabb olyankor kell vigyazni ha az ellennek egymas kozeleben tobb olyan bazisa van, amelyiken vagy telepitett vagy mobil AA van. Pl.: Gulf of Oman - MEC befoglalt 2 tengerparti bazist egymas mellett (2 lepitett AA), ha ezek valamelyiket probalod tamadni helivel akkor mig az egyikbol kiszeded az AA-t, addig a masik bemer es kilo. Vagy pl.: Kubra... ahol MEC-nek 3 olyan bazisa van egymas mellett amin tunguskak vannak, amig az egyik nincs befoglalva eleg veszelyes berepulni a volgybe, mert szinte azonnali biztos halal.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    [VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

  • Darken

    aktív tag

    válasz Magnat #3491 üzenetére

    én nem vagyok sznipa, de ahhoz, hogy használd az új szupi fegyvert az alábbiaknak kell teljesülni:
    - a múlt héten adott két ingyen fegyvert nem lockoltad vagy rangot lépsz és kapsz 2 unlcokot
    - már kilockoltad az első unlcok sznipa fegyót, m95 asszem

    és bármelyik hadseregben használhatod.

    sajnos...

    http://darken.hu

Aktív témák