Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maskimx

    őstag

    válasz McKennyKe90 #5514 üzenetére

    "Meg hogy fölbaszom megem ozt benazok ekkor hülyeseget"
    Igazad van, itt téged mindenki a higgadt viselkedésedről és a kultúrált modorodról ismer :C
    Voltam veled egy squadban, hallottam, hogy anyázol, amikor a w33des arcok sorozatban kinyírtak. Le is léptél a serverről hamar, nem bírtad a vereséget.

    Nem azon van a hangsúly, hogy hányszor nyírtál ki, hanem hogy én összesen kétszer lőttelek le abban a körben, és egyből nekiálltál anyázni. A bázist meg már elhagytad, a kerítés mögötted volt, onnantól kezdve nem bc. Ja, hogy nem láttad, hogy jövök? Elfelejtetted? Az a te bajod.
    Kérdezd meg magadtól, hogy vajon én miért nem kezdtem el szidni a felmenőidet, amikor sokadszorra szedtél le? Mert történetesen tudok veszíteni, veled ellentétben. Itt most nem arról van szó, hogy melyikünk jobb, arra nagy ívben szarok, hanem arról, hogy amíg be nem léptem a serverre, 0 halálod volt. Csináltam neked kettőt, egyből elkezdett sírni a szád. Nőjj már föl ember!
    Vitát meg elvből nem folytatok olyannal, aki szellemileg nincs a szintemen, így be is fejeztem a veled való kommunikációt, ami tekintve a posztjaid olvashatóságát, nagy megkönnyebbülés lesz.

    www.tacticalgamer.com

Új hozzászólás Aktív témák