Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    Van itt egy kis finomság, akit érdekel...
    Ezt töltsd le, csomagold ki, az exe file-t telepítsd fel, a másikat utána tudod elindítani.

    Ez egy kis segítség azoknak, akik nem szeretnek gombkombinációkat betanulni.

    Tartalma:
    - Átülés gunnernak, és tv rakéta indíttás egy gombnyomásra
    - Egy gombos spot-olás
    - Sorozatlövés (klikkelgetés) az igazán lustáknak...

    Ez csak egy átirat, Alex S. kreálmányából!!! :R

    Az eredeti tartalmazza azt is, hogy a tv raksi kilövése után autómatikusan visszaülj pilótának. Én ezt az egérgörgőre tettem át, mert nekem így kényelmes.
    Az egész script az én kezemre lett írva, úgyhogy aki változtatni akar rajta, csak tessék.
    A tv rakéta indítása a "p" gombon van, én ezt az egérre tettem a setpoint progival, ami a logitech-hez jár. A spot az "o" betű, (szintén az egérre programozva).
    De a sorozatlövést az istennek se tudtam az egérre küldeni, bármit csináltam. (két estém ment csak erre!!!)
    Úgyhogy ez a space-re lett rakva.
    Értelem szerűen a space-ről le kell szedni a dolgokat a játékon belül.
    Ha csak tv raksinál használod, akkor csak a földi (nem elírás!!!) járműveknél kell levenni a másodlagos tüznél.
    De érdemes kipróbálni infantryban is, mert elég szépet lehet vele aprítani ha leveszed a fegyvert sorozatlövésről, és szinte nulla lesz a szórás.
    :)
    Akit érdekel, próbálja ki. ha van ötlet még, vagy javítani való, ha van időm megcsinálom.
    Ezt csak azért hoztam össze, mert az eredeti nem tetszett, és megint nincs senki aki helizni jönne :(

    Szerk:
    Csak azért tartott sokáig, mert ez az első ilyen scriptem, tudom hogy van erre valami gyorsabb megoldás is, de én csak egy régit szerkesztettem át szövegszerkesztővel.
    Aki jobbat tud, nyugodtan megoszthatja velünk ;)

    [ Szerkesztve ]

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák