Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    Sziasztok!

    Nyakamon egy VGA váltás, ezért felvázolnám a problémámat:

    Adott 3 monitor DVI-os, és egy vga. Most egy 6870-em van, amit úgy tudtam megoldani, hogy 2 monitor ment DVI-n, egy pedig miniDP-DVI aktív átalakítóval (simával nem megy).

    Most az a helyzet állt elő, hogy lehet cserélném egy FirePro V4900-ra (meló miatt). A kártyán egy DVI kimenet és kettő sima DP port van. A kérdés,hogy hogyan tudom ezt a 3 monitort rákötni, milyen átalakítók kellenének?

    Egyik ugye mehet a DVI-re, a másik kettő viszont sima DP-DVI átalakítóval, vagy aktívval, vagy hogyan?

    A válaszokat előre is köszönöm.

  • icecave

    nagyúr

    Sziasztok!

    Van egy új VGA-m, és 3 monitorom. A régi vga-n ezt úgy tudtam megoldani, hogy 2 DVI-n, egy pedig egy aktív miniDP-dvi átalakítóra volt kötve.

    Namost. Az új vga-n 1 DVI és 2 Displayport van. Sajnos, 3 monitor nem megy úgy, hogy mindegyikre kötök egyet. Mi a megoldás? AKTÍV átalakítóval menne? Mármint aktív DP-DVI átalakítóval. Ha igen, mindkettőnek annak kell lennie, vagy elég az egyiknek?

    Azért kérdezem, mert most végigpróbálgatva, (csak kettőt, mert 3 úgysem megy), ha kettő DP-re van kötve, akkor az egyik monitor képe ilyen régi cga monitorokat idéző lesz, 2-3 színnel, a másik rendben van, jó a kép. Csak úgy megy 2 monitor rendesen, ha egyik DVI-re van kötve, a másik meg DP-re. Ezért gondolom,hogy esetleg egy aktív átalakító a harmadikra a mostani sima helyett jó lenne. Vagy esetleg más ötlet a 3 monitor rákötésére? Köszönöm előre is.

Új hozzászólás Aktív témák