Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hardver Arc

    senior tag

    Üdv!
    Nem tudom jó helyen kérdezem-e?
    van egy gigabyte gtx 550ti 192bites gddr5 1gb videokártyám és felraktam az msi afterburnert mert terheléskor szeret melegedni és a programba alapbeálításon van a core clock 900Mhz és a Memory clock 2050Mhz..

    Nah már most ezek ilyen csuszkán vannak amiket lehet még fentebb állítani de nem mertem elmenteni a beállítást csak megnéztem meddig lehet fentébb huzni a órajeleket mert a gigabyte oldalon azt írja a kártya tulajdonságainál hogy core clock 970Mhz a max a memory clock meg max 4200Mhz...

    Nah már most a kérdés hogy ezeket merjem felhúzni a programba? Mert ha maxra állítom a csúszkát a core clock 1350mhz-ig lehet a memory clock pedig 2665mhz és nem értem miért mikor a gigabyte oldalán core clocknál 970mhz ír max a memorynál meg 4200mhz...
    És most ezt vissza huzza a program a teljesítményt vagy mivan nem értem.. :/

    Tehát a probléma az ha akarnám se tudnám felhúzni gyári értékre 4200mhz a memory clock mert max 2665mhz -ig engedi a afterburner progi.. A core clock meg pont fordítva mert csak 970ig lehetne de a afterburnerbe 1350mhz-ig is engedi..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák