Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sylvia_1988

    tag

    Sziasztok!

    Kb. 3 hete beszereztem egy GeForce 9600 GT-t, ami egészen eddig se 2D-ben, se 3D-ben nem produkált semmi rendelleneset. Tegnap előtt este azonban otthagytam a gépet 1-2 órára, majd amikor visszaültem, és megmozdítottam az egeret, hogy "feléledjen" a monitor, 1 mp után elment a kép. Bármit csináltam, nem jött vissza, még az újraindítás illetve a kikapcsolás/bekapcsolás sem segített. Kivettem a kártyát az alaplapból, nem láttam piszkot a hűtőn vagy a PCI-E csatlakozón. Amikor visszakerült a helyére, azonnal adott képet, viszont már a boot képernyőtől kezdve kockák, csíkok, pöttyök takarták/takarják az információt. Ugyanannál a "jelenetnél" mindig ugyanolyan "szemetet" generál a VGA. Sőt egy másik konfigurációban, másik monitorral, másik monitorkábellel hajszál pontosan úgy viselkedik, mint az eredetiben. Mi történhetett vele, hogy minden előzmény nélkül ilyen makacsul csíkoz? Nem érzek sok logikát a dologban, de van arra esély, hogy érdemes újrapasztázni?

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    Üdv.: Szilvi

    [ Szerkesztve ]

    *** "A negatív gondolkodás határt szab a teljesítménynek. Ha viszont ezt megfordítjuk, akkor a lehetetlen hirtelen nagyon is elérhetővé válik." - Amby Burfoot ***

Új hozzászólás Aktív témák